X

Generátor kreditní karty

Chcete-li použít generátor kreditních karet, vyberte jazyk a počet karet a klikněte na tlačítko Generovat. Vytvoří falešné informace o kreditní kartě, které fungují pro Indii a další země.

Table of Contents

Falešný generátor kreditních karet


Generátor kreditních karet (generátor falešných CC) se používá ke generování čísel kreditních karet pro různé účely v obchodním průmyslu. Jedná se o softwarové programy, které používají pravidla pro vytváření číselných platných čísel kreditních karet od různých společností vydávajících kreditní karty. Jeho primární použití je v testovacích webech elektronického obchodování, aby bylo zajištěno správné zpracování čísel.

Generátor kreditních karet Indie nejsou v zásadě špatné navzdory jejich běžnému používání.

Falešné číslo kreditní karty, které funguje


Náš nástroj generuje skutečná aktivní čísla kreditních karet s penězi na nákup věcí s fakturační adresou a PSČ. Samotné společnosti vydávající kreditní karty jej používají k uvádění čísel svých karet. Software říká počítači, aby vytvořil řetězec a použil určitá pravidla pro určitou délku čísel. Není v souladu s pravidly a zobrazuje zbývající čísla jako zpětnou vazbu. Tento nástroj vytváří bezplatná čísla kreditních karet s bezpečnostním kódem (CVV) a datem vypršení platnosti s penězi.

Než budete vědět, jak funguje falešný generátor kreditních karet, musíte se naučit, že kreditní karty mají určité vzory.

  • Číslo vízové ​​karty obvykle začíná číslem 4. Prvních šest číslic pro každé číslo kreditní karty je identifikační číslo banky, stejné číslo pro každou kartu vydanou touto kreditní kartou.
  • Dalších šest až devět číslic pro každého držitele karty je číslo účtu.
  • Kontrolní číslice je poslední číslice. Luhnův algoritmus použitý k potvrzení, že číslo karty je legitimní.

Tato a další pravidla používá generátor čísel kreditních karet a těmto pravidlům vyhovují stovky, dokonce tisíce čísel. Je zřejmé, že některá čísla generátoru kreditních karet mohou být aktivními čísly kreditních karet, i když většinou nejsou aktivní v zákoně průměrů. Identita zloděje potřebuje pouze platné číslo, aby způsobila zmatek.

Jak můžete použít generátor náhodných kreditních karet v Indii?


Pro použití nebo nákup falešného čísla kreditní karty nemusíte chodit do obchodu. Indický generátor falešných karet Prepostseo funguje perfektně pro všechny obchodní účely. Musíte vybrat jazyk a množství falešných čísel kreditních karet, která fungují. Jediným kliknutím můžete vygenerovat číslo karty až do 09 skutečných čísel kreditních karet.

Je používání falešných údajů o kreditní kartě nezákonné?


Použití falešných kreditních karet není zakázáno, pokud je používáte k legitimním účelům. Falešné číslo karty je nezákonné, pouze pokud je použito k výrobě a následnému použití k podvodným účelům.

Jak mohou lidé podvádět pomocí generátoru čísel karet?


Zločinci používají čísla vygenerovaná skutečným generátorem kreditních karet k výrobě falešných kreditních karet a falešných cc a poté najdou místo pro nákup kreditních karet, ale ne k okamžitému ověření čísel, například na obchodní show.

Nakupují online častěji, číslo za číslem, dokud jeden z nich neprojde. Zločinec obvykle používá k testování počtu generátorů kreditní karty malé transakce ve výši několika centů. Umístí falešnou adresu pomocí generátoru falešných adres pro doručení, aby se vyhnuli dohledání. Když zloděj najde platné číslo, nákupní sezóna je otevřená, dokud skutečný vlastník karty nezjistí podvod.

Jako spotřebitel se můžete tím, že zkontrolujete prohlášení o kreditní kartě, chránit před podvody s generátorem kreditních karet. Jakékoli poplatky můžete rychle inkasovat kartou, kterou vlastníte a možná dokonce zapomenete. Zkontrolujte alespoň jednou za čtvrtletí ve své kreditní zprávě podezřelou aktivitu. Můžete také použít náš nástroj pro ověření kreditní karty, abyste se vyhnuli podvodné činnosti.

Ochrana obchodních podvodů


Jako obchodník můžete v jakékoli transakci kreditní kartou použít další ověřovací informace, abyste co nejlépe zabránili generátorům kriminálních kreditních karet. Číslo generátoru karet trochu připomíná loterii; s každým dalším číslem, které se zeptáte, šance na získání přesné shody dramaticky klesá. Ať už osobně zpracováváte transakce nebo máte software nákupního košíku k dokončení veškerého zpracování, vyžádání nebo máte automatizovaný systém požadavků na následující:

  • Fakturační adresa a dodací adresa
  • Datum vypršení platnosti kreditní karty
  • Bezpečnostní kód kreditní karty
  • Použití platného generátoru kreditní karty

Generátory kreditních karet nejsou určeny pouze pro podvodné aktivity. Záleží na další osobě, jak tuto technologii použije. Čísla kreditních karet se však na webu elektronického obchodování používají k testování zdroje plateb. Podobně se čísla vygenerovaná kreditní kartou používají pro vzdělávací účely, tj. Luhnův algoritmus.

REKLAMA