X

Kalkulator wieku

By Default: 12:00 AM
By Default: 12:00 AM

REKLAMA

Table of Contents

Kalkulator wieku

Dosłownie, wiek jest różnicą między dwiema indywidualnymi datami. Jednym z nich jest data urodzenia, która faktycznie oznacza początek wieku. Druga data określa czas, do którego należy ustalić wiek. W tym celu możesz użyć bieżącej daty, daty z przeszłości lub futurystycznej daty.

Weź pod uwagę, że Twoja data urodzenia to 28 marca 1984 r., A aktualna data to 28 marca 2019 r. Jeśli użyjesz bieżącej daty do ustalenia swojego wieku, będzie to dokładnie 35 lat. Podobnie, jeśli chcesz sprawdzić swój wiek 28 lutego 2019 r., Będzie to 34 ile mam lat i 11 miesięcy. Wreszcie, jeśli chcesz sprawdzić swój wiek 28 kwietnia 2019 r., Będziesz miał 35 lat i 1 miesiąc.


Istotne w przypadku zgłoszeń online

Każdego dnia użytkownicy wypełniają formularze rejestracyjne online do różnych celów. Na przykład wpisujesz swoje dane online, aby utworzyć konto w witrynie do udostępniania zdjęć. Podczas rejestracji użytkownicy wprowadzają kilka szczegółów. Jednym z nich jest wiek. Większość witryn ma minimalny limit wiekowy, a formularz jest przesyłany dopiero po zweryfikowaniu wprowadzonego wieku. Musisz obliczyć liczbę miesięcy na palcach, kiedy można to zrobić wygodniej za pomocą dokładnego kalkulatora wieku.


Jak obliczyć wiek

Użytkownicy wolą ten kalkulator wieku Pearsona z kilku powodów. Jednym z nich jest to, że nie muszą przechodzić żadnych długich kroków. Poniższe punkty podkreślają kroki, które użytkownicy muszą wykonać.

Wpisz datę urodzenia

Jest to kluczowy wkład, w imieniu którego obliczany jest wiek. Po wprowadzeniu daty kliknij przycisk „oblicz”, aby wyświetlić określony wiek.

Wiek z różnymi jednostkami

Czasami znajomość wieku tylko w latach nie działa. Jeśli potrzebujesz wieku w miesiącach lub dniach, konieczne będzie wykonanie kilku operacji mnożenia. Nie ma takiego wymogu, jeśli używany jest ten kalkulator. Wyświetla obliczony wiek z różnymi jednostkami. Możesz wyświetlić wiek w latach, miesiącach, dniach, godzinach, minutach, a nawet sekundach. W zależności od wymagań możesz wybrać odpowiednią jednostkę. 

 

REKLAMA