X

kaç yaşındayım

By Default: 12:00 AM
By Default: 12:00 AM

REKLAMCILIK

Table of Contents

yaş hesaplama


Kelimenin tam anlamıyla, yaş, iki ayrı tarih arasındaki farktır. yaş hesaplama , yaş yaşı bulmak için kolay bir yöntemdir. Bunlardan biri aslında yaşın başlangıcını işaret eden doğum tarihidir. İkinci tarih, yaşın belirlenmesi gereken süreyi tanımlar. Bunun için geçerli tarihi, geçmişteki bir tarihi veya fütüristik bir tarihi kullanabilirsiniz.

kaç yaşındayım:

Doğum tarihinizin 28 Mart 1984 ve şu anki tarih 28 Mart 2019 olduğunu düşünün. Yaşınızı belirlemek için geçerli tarihi kullanırsanız, tam olarak 35 yıl olacaktır. Benzer şekilde, 28 Şubat 2019'da yaşınızı kontrol etmek isterseniz, 34 yıl 11 ay olacaktır. Son olarak, 28 Nisan 2019'da yaşınızı kontrol etmek isterseniz, 35 ve 1 aylık olursunuz.


Online başvurular için uygun

Günlük bazda, kullanıcılar çevrimiçi kayıt formlarını farklı amaçlar için doldururlar. Örneğin, bir fotoğraf paylaşım web sitesinde bir hesap oluşturmak için bilgilerinizi çevrimiçi olarak giriyor olabilirsiniz. Kayıt işlemi sırasında kullanıcılar tarafından çeşitli ayrıntılar girilir. Bunlardan biri yaş. Çoğu web sitesinde minimum yaş sınırı vardır ve form yalnızca girilen yaş doğrulandığında gönderilir. Kesin yaş hesaplayıcısıyla daha rahat yapılabileceği zaman parmaklarınızdaki ay sayısını hesaplamanız gerekir.


Yaş nasıl hesaplanır

Kullanıcılar, çeşitli nedenlerden dolayı bu pearson yaş hesabı makinesini tercih ediyor. Bunlardan biri, uzun adımlardan geçmek zorunda olmamalarıdır. Aşağıdaki noktalar, kullanıcıların yürütmesi gereken adımları vurgulamaktadır.

Doğum tarihini girin

Bu, yaş hesaplanan anahtar girdidir. Tarihi girdikten sonra, belirlenen yaşı görüntülemek için “hesapla” düğmesine tıklayın.

Farklı birimlerle yaş (kac yasindayim)

Bazen, sadece yıllardaki yaşı bilmek işe yaramaz. Yaşınıza aylar veya günler içinde ihtiyaç duyuyorsanız, kaç yaşındayım çarpma işlemi gerçekleştirmeniz gerekir. Bu hesap makinesi kullanılırsa böyle bir gereklilik yoktur. Hesaplanan yaşı farklı birimlerle görüntüler. Yaşı yıl, ay, gün, saat, dakika ve hatta saniye olarak görebilirsiniz. Sahip olduğunuz gereksinimlere bağlı olarak, uygun birim seçilebilir.

 

REKLAMCILIK